Diner partnerleri online menülerini sadece 2 dakika içinde hazırlayabiliyor!

Diner partnerleri için menü oluşturmak oldukça basit. Menü oluştururken herhangi bir kısıtlama da bulunmuyor. Online menülerine dilediği an istediği sayıda kategoriyi ve kategoriler içerisine de sınırsız sayıda yemeği kolayca ekleyebiliyor. Bu sayede menülerinde yapacakları sayısız yeniliği kimseye ihtiyaç duymadan anında ve kolay bir şekilde ziyaretçileri ile buluşturabiliyor. Yeni bir QR kod basmaya ihtiyaç duymuyor ve menüsünü her güne özel hazırlayabiliyor. 

Menümü nasıl oluştururum?

 
  • 1 Kullanıcı adı ve şifrenizle Diner’a giriş yapın
  • 2 Bilgilerinizi kontrol edin ve menünüzü oluşturmaya başlayın
  • 3 Kategorilerinizi ve yemeklerinizi ekleyin
  • 4 Menünüz hazır!

Aklınıza takılanlar mı var?

"Partner Girişi" butonuna tıklayarak veya partner.diner.com.tr üzerinden sizlerle paylaştığımız kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş sağlayarak "MENÜ" sekmesi altından menünüzü oluşturabilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Menünüzde dilediğiniz an, dilediğiniz sayıda değişiklik yapabilir ve bu değişiklikleri anlık olarak menünüze uygulayabilirsiniz.

Menünüzde eklemiş olduğunuz tüm bilgileri dilediğiniz an güncelleyebilirsiniz. a. Kategoriler b. Yemekler (Yemek ismi, açıklaması, fiyatı ve görseli) c. Kategori ve yemek sıralamaları

Yönetim paneli üzerinden "MENÜ" sekmesi altından "KATEGORİ EKLE" butonuna tıklayarak kategorinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yönetim paneli üzerinden "MENÜ" sekmesi altından, eklemiş olduğunuz kategori içerisinde "YEMEK EKLE" butonuna tıklayarak yemekleriniz kolayca oluşturabilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yönetim paneli üzerinden "MENÜ" sekmesi altından, eklemiş olduğunuz kategori başlığı yanında bulunan "DÜZENLE" butonuna tıklayarak kolayca kategori başlığını güncelleyebilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yönetim paneli üzerinden "MENÜ" sekmesi altından, eklemiş olduğunuz kategori içerisinde bulunan yemek başlıklarının yanında bulunan "DÜZENLE" butonuna tıklayarak kolaylıkla yemeklerinizle ilgili bilgileri güncelleyebilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yönetim paneli üzerinden "MENÜ" sekmesi altından, eklemiş olduğunuz kategori başlığı yanında bulunan "SİL" butonuna tıklayarak kolayca kategorilerinizi menünüzden kaldırabilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yönetim paneli üzerinden "MENÜ" sekmesi altından, eklemiş olduğunuz kategori içerisinde bulunan yemek başlıklarının yanında bulunan "SİL" butonuna tıklayarak kolaylıkla yemeklerinizi menünüzden kaldırabilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yönetim paneli üzerinden "MENÜ" sekmesi altından, eklemiş olduğunuz kategorileri tutup sürükleyerek kolayca kategorilerinizin menünüzdeki sıralamasını değiştirebilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yönetim paneli üzerinden "MENÜ" sekmesi altından, eklemiş olduğunuz kategori içerisinde bulunan yemekleri tutup sürükleyerek kolaylıkla yemeklerinizin menünüzdeki sıralamasını değiştirebilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yönetim paneli üzerinden "BİLGİLER" sekmesi altından QR kodlarınızı, dilediğiniz an "DOWNLOAD" butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Görsel anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yeni Nesil İşletmeler

Diner uygulamasını hemen indir!

Yeme-içme asistanı Diner’ın sunduğu ayrıcalıklı ve lezzetli dünyanın tadını çıkarmaya başla.

App Store Google Play